Przejdź do głównej zawartości

Piłka ręczna dziewcząt i chłopców z awansem na powiat.

14 lutego w naszej hali zostały rozegrane zawody w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w piłce ręcznej.Nasze szczypiornistki pokonały koleżanki ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Rudzicy i uzyskały awans do finału powiatowego.W skład drużyny weszły:Julia Rubysz z klasy 8s, Klaudia Surowiecka z klasy 8a, Patrycja Majdak z klasy8c, Gabriela Gamrot, Ilona Kupczak, Małgorzata Moryto, Natalia Walaszek oraz Karolina Zwardoń z klasy 7a, Wiktoria Kuryło i Izabela Sadkowska z klasy 7d.Gratulujemy!

Drużyna chłopców, bo bardzo wyrównanych pojedynkach i wyższej matematyce w obliczaniu wygranej, awansowała do finału powiatowego. Skład drużyny: Mateusz Cyroń, Jakub Dudek , Bartłomiej Dudek, Radosław Pociask, Miłosz Adamczyk, Robert Wieczorek, Jakub Pławecki, Wojciech Dudzik, Tymoteusz Słoncz, Kacper Jarzyna, Jakub Kasperek, Bartłomiej Gąsiorek, Rafał Grygierczyk.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

DRUŻYNOWE ZAWODY LA DZIEWCZĄT

Drużynowe Zawody Lekkoatletyczne - dziewczyny     24 kwietnia 2018r. na stadionie MOSiR-u odbyły się zawody lekkoatletyczne, w których nasza reprezentacja wywalczyła   2 miejsce . Różnica w punktacji w stosunku do pierwszego miejsca ( GP3) wyniosła 77 punktów, więc niewiele.   Czyli, gdyby: - Julka Markiel i Gosia Kopel nie miały niefortunnego upadku w czasie biegu, który spowodował uzyskanie   przez nie znacznie gorszego czasu (   a i tak Julka mimo tego zdobyła 3 miejsce), - Ola Durkalec i Samanta Kwaśniak pchnęły kulę na taką odległość, na jaką pchały w czasie lekcji, - Wiktoria Andryszak i Ola Świgoń wykonały skoki w dal na miarę swoich możliwości, - Ania Grobarczyk powtórzyła swój nieoficjalny rekord życiowy, to klasyfikacja końcowa   usatysfakcjonowałaby nas w pełni. No cóż, nie był to start w tych zawodach dla wszystkich stuprocentowy. Niemniej, zdobycie 2 miejsca jest bardzo dobrym wynikiem, więc całej reprezentacji składamy najserdeczniejsze GRATULACJE i
W Szkole Podstawowej w Bystrej w dniu 24 lutego zostały rozegrane finały powiatowe piłki ręcznej.Nasze szczypiornistki w składzie:Julia Rubysz z klasy 8s, Marta Faruga i Patrycja Majdak z klasy 8c, Klaudia Surowiecka z klasy 8a, Wiktoria Kuryło i Izabela Sadkowska z klasy 7d, Ilona Kupczak, Gabriela Gamrot, Karolina Zwardoń, Natalia Walaszek,Małgorzata Wlazło oraz Oliwia Pustelnik z klasy 7a musiały uznać wyższość swoich koleżanek z Pisarzowic        i gospodyń. Jednakże trzecie miejsce w powiecie jest dużym osiągnięciem. Gratulujemy! Chłopcom także nie udało się wywalczyć złotego medalu ale jesteśmy trzecią szkoło w powiecie !