Przejdź do głównej zawartości

SIATKARZE NAJLEPSI W POWIECIE


25.03.2019r. nasze zespół siatkarzy rywalizował o puchar i miano najlepszego zespołu w powiecie bielskim. Bo bardzo emocjonującym pierwszym secie z zespołem z Wilkowic wygranym 34-32 nasza gra się uspokoiła i bez problemy wygraliśmy wszystkie kolejne starcia.

 I miejsce SP 8 Czechowice-Dziedzice
II miejsce SP w Buczkowicach
III miejsce SP w Wilkowicach


SP Buczkowice -  SP Wilkowice       2-1 (25:27, 25:21, 18:16)
SP 8 Czechowice-Dziedzice- SP Wilkowice   2-0 ( 34:32, 25:11)
SP 8 Czechowice-Dziedzice- SP Buczkowice   2-0 (25:11, 25:17)



Skład drużyny chłopców: Gabriel Cichy, Sebastian Dudzik, Kacper Dziech, Aleksy Kaczmarczyk, Klima Mikołaj, Król Błażej, Szymon Majdak, Sebastian Micor,  Kacper Orawiec, Patryk Pawiński, Adrian Waszek- klasa 3s oraz Patryk Dzianach z 8a.
Nad sprawnym przebiegiem zawodów, pod okiem sędziów Śląskiego Związku Piłki Siatkowej -  czuwali nasi modzi siatkarz- Kacper Kajor oraz Wojtek Dudzik.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

W dniu 30 listopada w szkole Podstawowej nr 6 rozegrane zostały zawody piłki ręcznej dziewcząt. Nasze szczypiornistki w składzie: Agnieszka Kasprzyk, Nicola Jurczyk  3c, Wiktoria Herczek, Klaudia Bonar 3a, Anna Grobarczyk, Natalia Kamieńska, Julia Markiel, Paulina Szwed 2s, Sabina Bronikowska 7e, Julia Wydra, Zuzanna Janiszewska 7a pokonały swoje rywalki zdobywając ZŁOTY   medal! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Beata Adamek

Ćwierćfinał wojewódzki w koszykówce dziewcząt

Ćwierćfinał wojewódzki   w koszykówce dziewcząt W Szkole Podstawowej w Twardorzeczce, w dniu 13 kwietnia br. został rozegrany kolejny etap w koszykówce dziewcząt ( dawniej tzw. rejon) Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Agnieszka Kasprzyk kl.3c Małgorzata Kozioł kl.3c Aleksandra Durkalec kl.2s Małgorzata Kopel kl.7c Samanta Kwaśniak kl.7c Natalia Kamieńska kl.2s Julia Markiel kl.2s Weronika Krzanowska kl.2s Paulina Zuber kl.2s Anna Grobarczyk kl.2s Klaudia Bonar kl.3a Wiktoria Andryszak kl.2s Rozegrane zostały trzy mecze pomiędzy drużyną z Twardorzeczki, z Bielska-Białej i nami. 1 mecz    SP8 – Bielsko-Biała   56:18 ( 30:10) 2 mecz   Tawrdorzeczka - Bielsko-Biała 25:17 ( 8:9) 3 mecz     SP8 – Bielsko-Biała 35:4 ( 25:4) Jak widać z powyższych wyników meczy, nasze koszykarki uzyskały zdecydowany awans do półfinału wojewódzkiego. GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów :))      ...

LIGA LEKKOATLETYCZNA

LIGA LEKKOATLETYCZNA Zawody te   przebiegają   w dwóch rzutach. Pierwszy z nich odbył się 7 czerwca , Drugi będzie rozegrany we wrześniu, w przyszłym roku szkolnym. W zawodach biorą udział   najlepsi   lekkoatleci   z powiatu bielskiego. Z naszej szkoły reprezentacja   dziewcząt wystąpiła w   poniższym składzie osiągając bardzo dobre wyniki: Piątek Anna   kl.3c                              100m   14,99                   III miejsce Magdalena Michalec   kl.7a              300m   47,44                   I miejsce Paulina Zuber   kl.2s      ...